وبلاگ دوربین.نت

اولین آژانس عکس خبری ایران

ماه رمضان و برنامه های دوربین.نت

نویسنده:
۲۵ مرداد ۸۹

با سلام

ماه مبارک رمضان بر تمامی اعضای سایت و عکاسان مبارک باد و امیدواریم ماهی پر از برکت و بهروزی نصیبتان شود.

در ماه مبارک رمضان نیز دوربین.نت برنامه های متنوعی خواهد شد.

.

در ماه مبارک رمضان علاوه بر به روز شدن بخش های گزارش تصویری و خبرهای عکاسی بخش دووونات دوربین.نت با بیش از ۱۵۰ کاربر در لحظه با رایانه شخصی و تلفن همراه مشغول به روز کردن این بخش خوشمزه دوربین.نت هستند و به طور حتم ورود به محیط مجازی دووونات مشکلی برای روزه شما نخواهد شد.

.

بخش مولتی مدیای دوربین.نت نیز با شروع ماه مبارک رمضان شروع به کار کرد و از امروز دوربین.نت پذیرای مولتی مدیاهای شما عزیزان خواهد بود.
کافی است مولتی مدیاهای خودتون رو در حجم نهایت تا ۶ مگابابت به ایمیل doorbin.net@gmail.com بفرستید.

با شروع بخش مولتی مدیا به زودی ( حدود دو هفته دیگر ) کارگاه آموزشی ساخت مولتی مدیا توسط دوربین.نت با هزینه ناچیز برگزار خواهد شد تا بتوانید عکس هایتان را در غالب مولتی مدیا نیز منتشر کنید تا عکس هایتان بیننده های بیشتری داشته باشد .

.

نشست خبری پنجمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت برگزار شد و به زودی دوربین.نت یکی از بزرگترین جشنواره عکس خبری ایران را برگزار خواهد شد. برای اطلاع از چگونگی نشست خبری می توانید به بخش خبری مراجعه کنید.
به طور حتم بهتر برگزار شدن جشنواره کمک شما دوستان را می طلبد.

.

نشریه کاغذباتله دوربین.نت نیز به زودی با شکل و محتوای جدید منتشر خواهد شد و فرم اشتراک مجله نیز به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

.

در ماه رمضان تورهای عکاسی دوربین.نت تعطیل نخواهد بود و به زودی تور جمکران و مکان های زیارتی برگزار خواهد شد که اطلاعات آن به اطلاع شما خواهد رسید.

.

برنامه زیارتی شاه عبدالعظیم حسنی نیز پنج شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد و ساعت ۱۷ به سمت شهر ری خواهیم رفت و افطار در شهر ری خواهیم بود و بعد از نماز مغرب و اعشا برمی گردیم . دوستان جهت اطلاع بیشتر می توانند با شماره ۰۹۱۹۲۰۵۳۰۰۹ تماس بگیرند.

.

دعوت از همه اعضا برای جشن روز عکاس

نویسنده:
۱۶ مرداد ۸۹

با سلام به همه دوستان و عزیزان و عکاسان …

فردا همزمان با روز ۱۷ مردادماه روز خبرنگار و عکاس ، قرار شد دور هم جمع شویم و این روز را گرامی بداریم …

به همین دلیل از همه اعضای سایت دوربین و عکاسان مطبوعات دعوت به عمل می آید تا ما را در این برنامه  معنوی یاری کنند …

همچنین در این مراسم نشست خبری و پرسش و پاسخ پنجمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت برگزار می شود و مدیران سایت دوربین.نت به تشریح روند برگزاری پنجمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت خواهند پرداخت.

امیدوارم ما را در این مراسم یاری کنید.

یک شنبه ۱۷ مردادماه ۱۳۸۹
ساعت ۱۸:۳۰
فرهنگسرای رسانه
میدان ولیعصر ( عج ) ، ابتدای بلوار کشاورز ، فرهنگسرای رسانه ، سالن شهید آوینی