وبلاگ دوربین.نت

اولین آژانس عکس خبری ایران

یادبود ارزشمند کاوه گلستان در دوربین.نت

نویسنده:
17 دسامبر 12

10-500

.
اهدای جایزه، تندیس و لوح سپاس کاوه گلستان توسط خانواده و دوستان ایشان به دوربین.نت به پاس هفت سال برگزاری جشنواره عکس خبری و فعالیت‌های این سایت .
.
خبری کوتاه و خیلی پر از روحیه برای دوربین.نت و سپاس از هنگامه گلستان عزیز که در دو جشنواره دوربین.نت زحمات زیادی به‌شان دادیم و محمدفرنود نازنین که این روزها در کنار دوربین.نت از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنند. و خدا رو شکر کاری که آقای کاوه گلستان ۳۵ سال قبل انجام داده بودند دوباره به واقعیت تبدیل شد و اتفاق افتاد. این جایزه برای بنده و دوربین.نت خیلی بزرگ است. خفظ و حرمتش خیلی سنگین است که به طور حتم با تلاش‌های شبانه‌روزی بچه‌های دوربین.نت می‌توانیم کارهای خیلی خوب و بزرگی انجام بدیم. این جایزه کمک کرد خیلی بی‌مهری‌های اخیر خیلی دوستان را زود فراموش کنیم و تمام تلاشمان را بکنیم برای موفقیت‌های بیشتر و بهتر …
.
باز هم ممنون از همه دوربین.نتی‌ها عزیز که این جایزه رو مدیون همشون هستیم . همیشه اول هستید، اول بودین و اول خواهید بود حتی اگر عده‌ای عشق اول بودن داشته باشند و خودشان را اول بدانند …

رونمایی و پوست‌اندازی محصولات جدید

نویسنده:
1 دسامبر 12

به زودی رونمایی خواهیم داشت از ۱۰ بخش جدید دوربین.نت و حذف چند بخش از سایت …

دینگ دینگ

 

“سامانه۲۴” دوربین.نت در سایت کافه‌بازار

نویسنده:
1 دسامبر 12

“سامانه۲۴” دوربین.نت، سامانه اطلاع‌رسانی عکس و عکاسی نسخه آندروید ورژن ۱٫۰٫۱ در سایت کافه‌بازار قرار گرفت که می‌توانید با دانلود این نرم‌افزار آخرین اخبار و اطلاعات عکاسی را بر روی تلفن همراه خود دریافت کنید.

+ لینک در سایت کافه‌بازار

“سامانه۲۴” دوربین.نت در سایت کندو

نویسنده:
1 دسامبر 12

“سامانه۲۴” دوربین.نت، سامانه اطلاع رسانی عکس و عکاسی نسخه آندروید ورژن ۱٫۰٫۲ در سایت کندو قرار گرفت که می‌توانید با دانلود این نرم‌افزار آخرین اخبار و اطلاعات عکاسی را بر روی تلفن همراه خود دریافت کنید.

+ لینک در سایت کندو